| Anonim_7683 a întrebat:

Salut tuturor! Am asa o intrebare:Am nokia e65 si nu stiu de unde as putea descarca niste teme pentru el! Adica am incercat sa descarc acolo scria ca este pentru nokia e65 dar le-am introdus in telefon si nu le-am putut instala! Prietenul meu are nokia e51 si deasemeni aceeasi problema poate trebuie printr-un mod deosebit de facut toata treaba asta sa cum sa mai inteleg...priveam pe youtube si am vazut ca e posibil ca sa instalez teme la astfel de telefoane dar cum anume nu e aratat!::big grinau funda:::.

2 răspunsuri:
| Dark89 a răspuns:

Da uite de aici http://www.zedge.net/ sus in dreapta trebuie sa pui Nokia 6300 si iti poti descarca la teme cate vrei tu ca de aici descarc si eu teme pentru telefon si pentru jocuri tot pentru telefon foloseste www.mobile9.com.funda?;;)

| Dark89 a răspuns:

Poti descarca teme pentru telefonul tau de aici www.zedge.com