| HahahaAb a întrebat:

Muncesti ca sa devii slaba, frumoasa si cu caracter de nota 10, dar la ce ajuta, daca nu ai langa tine persoana potrivita? Am cunoscut foarte multi baieti si pur si simplu nu ma mai impresioneaza cu nimic. Mie imi place sa privesc iar vara aceasta am fost eu cea privita si am reactionat ca o fetita mica, m-am indragostit.De obicei nu cred in astea, dar s-a intamplat. El a plecat si eu am ramas singurica, dar mi-a promis ca se va intoarce! Acum multi stau dupa fundul meu si eu n'am nicio miscare. Pur si simplu am ajuns sa'l caut pe el in orice tip.Si el nu are pe nimeni.

Un baiat x care a patit acelasi lucru ca si mine mi-a spus ca sa iesim undeva impreuna si poate o sa uitam(cu siguranta vrea sa ma combine), dar am nevoie de cineva care sa'l inlocuiasca(tin sa mentionez ca arata bestial tipul). Sa incerc?

Multumesc!

1 răspuns:
| selly000 a răspuns:

Asculta-ti inima! Nu trebuie sa ceri cuiva parerea! E viata ta, si tu iei propriile decizii! Doar tu stii daca e bine sau nu ceea ce faci.