| cr3ative a întrebat:

Salut nici nu stiu cum sa incep de curand am fost la o nunta acolo am intalnit o fata si toata ziua am fost cu ea...eu o cunosteam dinainte nu e prima data cand am vazut-o in fine.
Faza e ca a cam inceput sa-mi placa felu ei de a fii cum arata si m-am cam atasat de ea.
Ne zambeam si glumeam mai mereu...si o luam in brate de cate ori aveam ocazie whistling dar ea nu zicea nimic thinking probabil ii placea....am mai vorbit cu ea si a zis ca nu are prieten.
si nu stiu cum sa incep.straight face
Va rog sa ma ajutati si fara mistouri.
Merci anticipat

Răspuns Câştigător
| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Fata iti zambeste, nu are prieten si te imbratiseaza...tu ce astepti inviatie spaciala? intreab-o daca te place...

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

In primul rand iesi cu ea la un suc...mai afla despre ea, ce ii place ce nu ii place si intr-un moment o intrebi daca ar vrea o relatie cu tine!

| mitulica01 a răspuns:

Mergi inainte.credca te place si ea. daca nu te-a ignorat in momentele in care o cuprindeai..invit-o la o cafea si demonstreaza-i ca o poti face fericita

| cr3ative explică:

Va multumesc pentru sfaturi am sa tin cont! mai astept in continuare si alte sfaturi happy