| sakki a întrebat:

Salut, nu prea ma pricep la tunsori am 15 ani jumate si as dori sa ma tund si eu ceva in genul :

http://www.whoateallthepies.tv/......ircut.html
http://www.fanpop.com/......tyle-photo
http://newshopper.sulekha.com/ukraine-soccer_photo_16894 20.htm
Explicati`mi sa zic asa cum sa-i zic la doamna/domnul de la tuns sa ma tunda sa imi spuneti si care tunsoare din cele 3 ati ales-o si care e cea mai interesanta! Dau funda unui raspuns detaliat si corect!

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

De ce vrei să ai capul în formă de supozitor?

| sakki explică:

Poi sa zic asa culoarea parului o am ceva in genul ca Cristiano Ronaldo si forma fetei tot ceva in genul, pana la urma in pun o poza pe iphone si i`o arat!

| xJully a răspuns:

Buna. Cea mai buna alegere mi se pare ceva in genul celui de-al doilea link. [ David Beckham ], totusi nu ti-as recomanda sa te razi... Ti-ai putea face parul scurt peste tot, unei fete oricat ar fi de baietoasa nu ii sta bine rasa. [ Si eu sunt destul de baietoasa, in sensul ca imi plac tunsorile scurte, cum le au baietii ]. Alegerea ta happy Aaa, si daca vrei sa ii arati doamnei, poti sa duci o poza pe telefon.

| MarincasAlex a răspuns:

Cauta frizuri dupa forma fetei tale, doamnei/domnului poti sa ii duci o poza scoasa la imprimanta si daca te mai intreaba unde cum sa mai faca, ii spui tu bft!

| MarincasAlex a răspuns:

Cauta o frizura dupa forma fetei tale, frizerului/frizeritei dui o poza, si daca te mai intreaba de ex langa urechi cum sa faca, ii spui.