| anonim_4396 a întrebat:

Salut, nu reusesc sa am erectie. Dupa preludiu e tare dar cand ne dezbracam si incerc sa penetrez leșină...si am doar 18 ani..ati pățit? După cat timp trece daca nu mai fac nimic..nu stiu. Help

2 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Aceasta problema am avut si eu primele dati. Oricum dupa ce te obișnuiești cu feelingul va fi mai okay.
Doar încearcă sa nu te gândești in timp,, nu te lasa nu te lasa,,. Fi natural si in timp va fi mai bine.
Încearcă un tratament natural de branca-ursului.

| Vali1000 a răspuns (pentru MValentin):

Branca ursului este excelenta pentru potenta recomand.
Poti incerca si potent power