| anonim_4396 a întrebat:

Salut,nu stiu ce se intimpla,putin ajutor!
In ultimul timp ea este mai distanta nu prea vorbim,cauza fiind o mica cearta si faptul ca o colega vrea sa ne desparta,ei îi spune lucruri urite despre mine, iar mie despre ea.
Problema este ca ea a crezut-o dar nu pe mine(asa mi se pare, dar acum nici ea nu vorbeste cu colega)
Am ajuns la punctul sa ne despartim dar i-am propus sa ne impacam(a acceptat dar pina la prima cearta)
2 zile mai tirziu(ieri) a zis ca e convinsa ca vrea sa ne despartim...
Tin foarte mult la ea dar daca o sa-i zic sa ne impacam iar, va fi altfel, eu cred c trebu sa o las sa simta lipsa de a vorbi cu mine si singura va propune...
Am 15 ani, ea 14
E prima mea relatie,sunt genul de baiat timid, care se axeaza mai mult pe invatatura, avem 2 luni impreuna, nu am sarutat-o pasional niciodata(nu am curajul)
ce ziceti sa fac?
(o iubesc foarte mult)
Funda

2 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Nu esti cam mic sa ai probleme de acest gen? nu cumva va certati din cauza unor copilarii? poate e cazul sa mai astepti putin pana va mai vine mintea la cap (fara suparare dar la 14 ani faci din tantar elefant, unde la 18-17 faci din tantar armasar)...

| Cosssyy a răspuns:

Si de la ce a pornit cearta? De ce trebuie sa te certi cu ea?