| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa dau de o fata cu care sa ma masturbez pe skype. Am id-ul tudor9555, ma adauga cineva? Multumesc

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Castrează-te

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Știi, există site-uri specifice care fac chestia asta. Și sunt gratuie... Ia vezi dacă tot te interesează sexul virtual.

| FantomaCaseiTale a răspuns:

Sa dai peste ea?
"scuza-ma fata ca te-am julit toata, posibil sa nu fi fost atent, hai sa ne masturbam.Nu, nu, nuuu, la distanta fata, pe skype, pe FB."
Imi si imaginez zilele cand in antichitate se foloseau pescarusi sau potarnichi, porumbei mesageri.
Iti pudrai organele genitale si le lasa-i amprenta pe foaie trimitand porumbelul pana la fata.
Ea, daca avea chef, facea la fel sau punea doua degete.yea. happy
Tragic se sfarseau corespondentele cand porumbeii erau deprimati si se trezea fata cu sula aluia in cioc.Hooly..shh

| Marian911 a răspuns:

Un exemplu?