| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca intrebarea se incadreaza cel mai bine aici dar uite...Am 16 ani si sunt pe cale sa fac sex sau dragoste pentru prima data cu prietena mea.Nu stiu cum am dat peste o discutie, pe un forum, legata de lungimea preputului, acum, nu am inteles eu prea clar, dar pentru cei care stiu cum sta treaba, e vreo problema daca atunci cand penisul e erect, preputul tot poate acoperi in intregime glandul? Da, am sa folosesc prezevativ, dar pe langa actul in sine, cred ca ar trebui sa stiu daca "instrumentul" meu este capabil sa isi faca treaba in orice conditie.Nu prea imi place sa am genul asta de discutii cu cineva pe care il cunosc, sau il am in fata mea, de aceia am apelat la voi.In rest sunt familiar cu procedeul in sine happy

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Ba fii atent: daca sta prezervativul pe tine atunci esti bun de facut sex! vorba unui prieten: "atinge-o"
nu iti fa griji sexul trebuie sa fie ceva oau! nu trebuie sa fiti stresati si nici ingrijorati!

| debarba a răspuns:

Daca se scoala intr-o-baga-o laughing
Nu ai nici o treaba. Da-i Bataie cat mai mult important e sa se mentina tare laughing

Have fun

| LoveSex a răspuns:

Draga mea fa ceea ce consideri u tu ca este mai bine si nu este nici o problema ca ne ceri sfaturi. uneori prezervativul ii supara pe baieti
Succes! laughing

| MixMix a răspuns:

In primul rand tu nu ai fost circumscris iar in al doilea rand ca totul sa mearga bine cand iti pui prezervativul descoperi glandul total