| stefanrkv a întrebat:

Am o problema. In urma cu o zi am facut sex cu prietena mea si a doua zi m-am trezit cu pielea preputului umflata ingrosata intr-un fel in jurul penisului, pot sa urinez normal si cred ca si sa ejaculez. Problema este ca sunt un pic cam panicat in legatura cu forma penisului meu care in stare erecta cu preputul retras complet arata ca o "cobra" din cauza pielii ingrosate (nu stiu cum sa-i zic altfel). Tin sa mentionez ca atunci cand am facut sex cu prietena mea nu am folosit prezervativ si nici un fel de lubrifiant actul in sine fiind uscat fata de alte cazuri. Amandoi suntem complet sanatosi si nu avem istorie de boli venerice. Ma gandesc ca este vreo iritatie sau vreo consecinta din cauza frecarii. La atingere pielea se simte moale dar groasa in acelasi timp iar decalotarea o pot realiza fara nici un fel de durere, de asemenea in starea flacida a penisiului, pielea nu acopera complet glandul.
Imi poate recomanda cineva vreo solutie?
Ma gandesc ca nu este foarte grav si ca problema se poate solutiona cu un unguent sau ceva de genul.
Apreciez orice ajutor happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezinta-te la urologie. Este singurul sfat pe care il poti urma in cazul in care doresti sa afli ce s-a intamplat de fapt. In orice caz este o stare/situatie ....anormala. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog.

| Jay1 a răspuns:

Cat mai uregnt ai nevoie de un control medical.

| Atlas33 a răspuns:

Stai linistit nu ai nimic, se mai intampla.