| coka123 a întrebat:

Salut numele meu este Marius. Am 17 ani. Mie imi place de o fata, ea are tot 17 ani si e in acelasi liceu cu mine. Luam acelasi autobuz.Intr-o zi mi-am luat inima in dinti si i-am cerut numarul de telefon mi-a zis ca nu face asta de obicei si mi-a zis ca imi da id-ul. Mi l-a dat am si vorbit destul de mult cam o ora (1h) si dupa vreo 2 zile ma vedea imi zicea"buna", ea era cea cu initiativa. Vroiam sa incerc sa vorbesc cu ea, dar era cu cateva pritene. Si dupa aceste 2 zile au mai trecut alte 2 pana azi... cand ma vede ma cam evita din priviri nu se uita deloc la mine doar atunci cand nu ma uit eu la ea, iar cand intorc privirea o intoarce si ea ma gandesc k o fi vreun semn dar de cele mai multe ori ma evita si cateodata mai trce pe langa mine asa cand coboram din autobuz parca nici nu ar stii ca sunt thinking

nu stiu eu fi frica de ceva, de mine? Va rog ajutati-ma sa inteleg si eu problema mai bine thinking

P. S. Dau funda celui care ma ajuta!'

//Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| EuOO a răspuns:

Când te hotărăşti cum te cheamă, îmi spui. Până atunci, mi se pare că eşti destul de mărişor să poţi face tu tot ce vrei şi să ştii cum să te descurci. Te bat ăia de 13-14 ani la capitolul "fete"?

| eSc a răspuns:

Incearca sai faci cateva complimente, date pe langa ea cv de genu`
Fa tu primul pas esti baiat happy
Daca ai zis ca nu da id-ul de obicei, inseamna ca tu esti special happy

P.S Fetele sunt greu de intelesstraight face Baftatongue

| coka123 explică:

Da produs o eroare de este de 2 ori confused? credeam k nu merge si am schimbat ceva ca sa mearga si anume numele big grin

| Liza4ella a răspuns:

Ma nu stiu am si eu o intrebare adresata tie personal...Te cheama,, Andrei,, sau Marius,,?