| CrazyUserAnonima a întrebat:

Pe 15 decembrie implinesc 18 ani, deci o sa devin majora, si as vrea sa plec cu iubitul meu si cu cativa amici la munte de Craciun si de Anu' Nou, doar ca parintii mei, mai ales mama, nu vrea sa ma lase, deoarece zice ca fac sex.
Vreau totusi sa ma si dezvirginez, si vom face sex in grup, de aceea vreau sa merg la munte cu pretenii mei big grin
Oricum a zis ca s-ar putea sa ma lase, doar ca eu sa nu fac sex
dar daca va afla? si credeti ca e bine sa fac sex?
mentionez, voi implini 18 ani

si apropo, vom folosi prezervative, si neaparat trebuie sa fac sex ptc. m-am saturat sa ma masturbez, cu degetul

credeti ca e bine sa fac sex?

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Daca esti sigura ca iti doresti asta si esti pregatita atunci fa-o, in caz ca nu prea, atunci mai asteapta ca mai ai timp pentru asta, in caz ca parintii tai afla sai explici ca ai simtit momentul sa o faci ca ai fost total pregatita si esti sigura ca nu vei regreta etc., pentru a te simti mai bine si a fi mai linistita fii mai sigura pe u si tot timpul sa te gindesti la faptul ca nu vor afla niciodata, bafta :*

9 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

M-ai lasat paf straight face. Am impresia ca e o gluma.Pentru ca daca e asa, ma simt intr-un fel usurata. Daca e adevarat ce-ai scris tu aici, inseamna ca mama ta nu are de ce sa-si faca grija c-ai sa ajungi c#rva, pentru ca nu mai ai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| pinkrulz1994 a răspuns:

E ok... dar totusi de ce sunt atat de stricti ai tai?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bine, dar ideea de a face in grup nu e buna, alege si u unu singur macar acum ca e prima data dupa aia poti face ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adiadr, niciodata nu vei avea una ca mine happy o sa ai numai panarame si o sa te trezesti la 30 de ani ca nu ai nici o relatie happy lucrurile se intampla in timp...

Si de unde stii tu ca sunt frigida? Eu macar nu ma culc cu toata natziunea, ma culc cu iubitul meu happy singurul care conteaza.

Cat despre tine, faci ce vrei cu viata ta.

| adellante a răspuns:

Nu