| cristy_9801 a întrebat:

Salut pe toata lumea! Stiti am si eu o nelamurire, vorbesc cu o fata de un an si 3 luni, si am avut contacte sexuale, si imi spune ca inca nu e pregatita, imi spune ca ii este frica de consecinte, dar eu i-am sp ca nu va fi nici-o problema.Si nu ar fi asta o problema, ca o iubesc si pot sa mai astept, dar eu am o banuiala care ma termina, ca ea nu mai e virgina, si ma duce pe mine cu vrajeala.Si de vreo luna si certam aproape din orice prostie. ce sa fac? Astept urgent raspuns ca am vazut ca sunteti superi tari.Va multumesc!

4 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Fii dragut cu ea si asteapta clipa cand iti va zice ea ca e pregatita...va fi asa de frumos.pana sa vina clipa aceea nu mai pomeni nimic de sex...crede-ma ca merge.

| floaredetrandafir a răspuns:

Pai e destul de ciudat depinde si cati ani are. dar daca o iubesti merita sa astepti adica eu as astepta

| adryano05 a răspuns:

Salut!
Daca e iubesti merita sa astepti momentul cand va fi pregatita! Eu nu cred ca te minte pentru ca e constienta ca va veni si momentul adevarului. Si pana la urma e atat de important pentru tine daca e virgina sau nu? Daca ai afla ca nu mai e, ar disparea sentimentele? Eu cred ca nu...

| lorena21 a răspuns:

Salut cristy_9801 daca tu tiai dori sa ai contacte sexuale cu iubita ta si ea iti spune ca nu ieste pregatita inseamna ca nu siar dori sa aiba copii sau vrea sa mai astepte sa vada cum te comporti ca asa sunt fetele pun baieti la incercare sa vada daca vrea ceva serios sau doar o aventura. sper ca te am ajutat