| Michael6996 a întrebat:

Pentru fete intrebare: daca ar fi
1) un baiat care arata bine, un caracter bun si tine la voi
2) un baiat ca din filme care arata super
3) tocilar cu ochelari
4) romantic care va indeplieste dorintele
5) un baiat cu bani, masina dar la calitati este nu prea
Pe care lati alege?
De ce?

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Prerea mea este ca unu e cea mai BUNA optiune pentru oricine... si nu pentru ca arata bine ci pentru cuvantu,, CARACTER BUN" happy

Sunt persoane care prefera romanticul care indeplineste toate dorintele....frate i-ati un sclav pentru asta. nu trebuie sa fie toata ziua ca un catel

22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sabyynna a răspuns:

Aleg 1 dar nu e nevoie si sa arate bine. Personal prefer un baiat care sa tina la mine si sa ma iubeasca cu toate defectele mele, pentru ca stiu ca daca ma iubeste asa cum sunt nu ma va parasi pentru alta mai frumoasa, mai desteapta, mai cu forme etc. Deasemenea, un baiat romantic e perfect pentru o fata, dar eu fiind o persoana romantica pot sa il fac pe baiatul de langa mine sa devina mai romantic love struck.

| LoveToHate a răspuns:

3)Un tocilar cu ochelari pentu ca tocilarii de obicei sunt romantici, au un caracter bun.Invata bine si va obtine o slujba frumoasa, deci va ajunge un baiat cu bani, masina. Avand toate aste se va maturiza si va tine cont si de aspectul fizic.
Sper ca te-am lamurit.laughing

| DeeaMarry a răspuns:

1 happy

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

1) dar nu e obligatoriu sa arate bine.
De ce? Mie ca femeie nu ma intereseaza altceva de la un barbat decat sa fie un om bun care sa tina la mine cu adevarat.

| ღDiissyღ a răspuns:

1) pentru ca se poarta frumos, nu ca un arogant
sau poate si 3) (daca m'as indragosti de acel ''tocilar'')

| Alemoni a răspuns:

Conteaza sa il iubesc, sa ma iubeasca, sa il accept asa cum e, sa ma accepte asa cum sunt happy

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu aleg varianta 1 deoarece este genul eu!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu as alege prima varianta deoarece are cuvintele "caracter bun" si "care tine la noi" deoarece pe mine nu ma intereseaza decat frumusetea unui baiat si vreau sa fie si civilizat si sa tina la mine cu adevarat!

| Alishia a răspuns:

1) conteaza sa tina la mine

| Ovidiu11 a răspuns:

Toata fetele cica nu s-ar uita la cum arata baiatul, haideti fiti serioase ca in primul rand la asta va uitati.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

1.
Nu am nevoie nici de bani, si nici de baieti care arata perfect, genul ala de baieti de obicei cred ca pot avea orice fata, si majoritatea si inseala.
Prefer un baiat cu un caracter bun, care sa tina la mine. Eu de obicei tin mult la persoana iubita, si normal ca vreau ca asta sa fie reciproc. aa, si de la 3 as vrea sa iau ochelarii big grin Baietii cu ochelari sunt adorabili ^_^

Răspuns utilizator avertizat
| ellaaaaaaa a răspuns:

| AngelGirl5 a răspuns:

Aleg 1... pentru ca : e destul de important sa arate cat de cat bine, sa aiba un caracter calumea si sa tina la mine. n-am nevoie sa arate ca in filme... romantismul il va dobandi pe parcursul relatie cu mine, iar banii, masina si alte chestii la fel, pe parcurs big grin.

| OannaAnna a răspuns:

4) cel romantic. pentru ca oricarei fete ii pace romantismul... iar banii nu aduc fericirea.

| racasannicoleta90 a răspuns:

De ce nu ar putea fi un baiar care tine la mine, arata ca din filme, imi indeplineste dorintele si este romantic si mai are masina si bani? Eu pe asta l-as alege. laughing

| naomi800 a răspuns:

Primul..pentru ca.[dupa cum ai scris si tu aici] are caracter bun si tine la mine.

| ingerashmeu a răspuns:

1)un baiat care arata bine, un caracter bun si care tine la mine.pentru ca nu o sa regret mai tarziu

| rebecca987 a răspuns:

1.important e sa tina la mine.si daca e baiat cu caracter inseamna ca va stii si cum sa ma trateze.

| Kl2uDyA a răspuns:

4) Noii fetele iubim romantismul.

| AliiiiAliiannaa a răspuns:

1) Nu conteaza neaparat cum arata. important e sa tina la mine.blushing