| Marius1694 a întrebat:

Salut, pot face sex cu un penis de 9 cm? Dacă da, ce prezervative trebuie cumparate? Tin sa menționez ca am 15 ani și sunt cam gras iar deasupra penisului am grăsime iar dacă trag in jos de ea penisul se mărește pana la 11-12 cm, ce pot face?

6 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Pune mana pe carte, copile, lasa tu problemele astea. Fii copil cat mai poti, ca amarnic vei regreta ca ti-ai irosit copilaria facand pe adultul.
Joaca-te, invata. Sexul nu te priveste, nu e de varsta ta.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Ce rușine din partea ta!
Ar trebui sa-l feliciți, să-l încurajezi, dansul a găsit rezolvarea problemei altor useri de aici: cum să-și mărească organul fără operație laughing

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Ani de cercetari, iar rezolvarea era la indemana oricui... laughing
Ai auzit de "patul lui Procust"? Oare functioneaza si asa?

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Am auzit cate ceva.
Cine știe, poate dacă încearcă, or sa se vadă și rezultate laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Davidcnb a răspuns:

Salut știu prin ce treci S cel mult M este perfect și eu trec pin aceasta situație