| marian_4644 a întrebat:

Aveti idee cumva din cauza faptului ca sunt gras se reduce din penis sau este o iluzie optica?

Grasimea de la baza penisului este incropita in grasime si din cauza asta se reduce din penis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se reduce din penis fiindac esti gras. Poate o mica iluzie optica sa existe, dar nesemnificativa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mda, cam asa. Daca te mai ingrasi mult s-ar putea sa te uiti la cuc (cum bine zice @Bucatarul.com), cu oglinda!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Amandoua. Dar daca pui intrebarea asta probabil il folosesti doar ca sa faci pipi si acolo nu conteaza. Apuca-te de un sport, fa-ti prieteni si nu te mai gandi la tampenii. Pana una alta problema ta e ca te complexeaza si ca nu te ingrijesti suficient, abia dupa aia sa-ti faci griji de dimensiuni. Ca asa nu-ti ajuta la nimic.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Atunci tine cont de un lucru si ala e: daca esti compatibil cu partenera, ea se simte bine cu tine si aici conteaza mai multe decat dimensiunea, atunci uita de complexe! Daca e suficient pentru ea, e suficient si pentru tine. In schimb sa ai grija de corpul tau te va face mai atragator pentru ea si vei avea si o performanta mai buna. Pentru ca una e sa fii ca un fulg si sa te misti usor si sa poti sta intr-o pozitie convenabila pentru ea fara efort si alta e sa iti obosesti inima doar ca trebuie sa pompeze sange intr-un corp de 1xx kg in loc sa il pompeze in alta parte. Pune-te pe dieta, fa sport, vei recastiga respectul de sine. Numai bine!

nony
| nony a răspuns:

Stai linistit. Din cauza marimii ti se pare cuculetul micwinking Poate chiar e mic, sau poate chiar ti se pare, important este sa mai faci un pic de sport.
Preferabil ala sexual : dai din fund, iti scade burta.La treabaaaaaa!

| Bucatarul.com a răspuns:

Exact, slabeste si-ti va creste cucul, dar nu slabi brusc sa nu atarne pielea pe tine dupa aceea. straight face

Apropo, daca esti un copil care sta doar la pc, ai face bine sa nu mai mananci atata si in plus ai grija ca sucurile ingrasa, EAT LESS, RUN MORE!

P. S. In real life run, not on your Personal Computer aka pc!

| marian_4644 explică:

Nu sunt vreun copil fara minte care sta aici sa puna intrebari la misto, ma interesa daca e doar un lucru care mi-l imaginez eu sau chiar asa este.

Ca sunt poate mai complexat de fel asta e altceva