| EddieRivera a întrebat:

am 17ani, 1.80 si 79kg,si am o problema mare cu penisul,este nedezvoltat, si prea mic pentru varsta mea are 12cm in erectie si 7 in stare normala,tin sa mentionez ca sunt foarte gras,si am multa grasime in jurul penisului,cum as putea scapa de acea grasime adica de tesutul adipos si sa imi creasca? va rog ajutati-ma, multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Este normal, dacă ai mai slăbi puțin ar fi mai mare. Nu-ți face mari probleme, un penis normal este situat între 11, 5 cm - 14, 5 cm. De ceea ce spui tu numai prin masaj se poate da jos acel țesut adipos. Zilnic masată zona respectivă + că un regim să dai 5-6 kg jos nu ar strica. Tot pdată cum spune userul de mai sus, du-te la un medic Endovrinolog pentru un examen suprarenal, pentru că posibil să fii gras din cauza unor probleme endocrinologice. Mult succes.

| EddieRivera explică (pentru Azµre):

Multumesc mult! si daca imi poti spune te rog in ce consta acel masaj, adica cum sa il fac... ca nu ma pricep, si daca da rezultate in legatura cu crestereahappy

| Azµre a răspuns (pentru EddieRivera):

Ți-am lăsat un mesaj citește-l și discutăm.

| EddieRivera explică (pentru Azµre):

Da,l`am citit

| EddieRivera explică (pentru Azµre):

Eu vreau decat sa`mi spui in ce consta acel masaj, adica cum sa il fac... ca nu ma pricep, si daca da rezultate in legatura cu cresterea, si sunt gras ca mancam si nu faceam miscare eram un lenes

| Azµre a răspuns (pentru EddieRivera):

Ok atunci vorbim acolo.

| EddieRivera explică (pentru Azµre):

Unde acolo? frate spune`mi simplu cum sa fac masajul, am inteles ca trebuie zilnic, si cat creste ce rezultate are atat.

10 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

Sa stii ca nu esti asa departe de medie.

| Love4Music a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la medic, nu cred ca e din cauza grasimii.
Il poti decalota?
Cel mai bine este sa te duci la doctor.

| EddieRivera explică (pentru Love4Music):

Da,il pot decalota... eu ma ingrijorez din cauza ca am foarte mult tesut adipos si vreau sa scap de el. din cauza asta nu are dimensiunile normale.

| Nelamuritul a răspuns:

Ba slabeste.