| anonim_4396 a întrebat:

Salut, prietena mi-a zis ca ea nu mai simte nimic cand o sarut, si ca o facem din obisnuinta. Asta e prima mea relatie, deci nu stiu cum sa reactionez data viitoare cand ma vad cu ea. Ceva sfaturi?

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

S-a plictisit de aceleasi buze zi de zi este normal sunteti tineri, trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri, a intervenit monotonia, este timpul sa va despartiti si fiecare pe drumul lui, omul nu este proiectat sa fie monogam

| RAY a răspuns:

Asta e mergi mai departe, devino mai indiferent, rece cu ea daca nu merge alta

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu o mai săruta, nu o mai îmbrățișa, oricât de mult ai iubi-o. Dacă nu simte nimic când o săruți, atunci las-o să simtă lipsa sărutărilor tale. Sentimentele ei s-au schimbat, probabil visează să sărute alte buze.

| LoveSleep a răspuns:

Nu simte nimic cand o săruti pentru ca relatia voastră e gata, boss.
Oricat de prost ar fi sarutul si oricat i-ar pute gura, daca simti ceva pentru acea persoana o sa simti ceva si din sarut.
A ta prietena frumoasa s-a plictisit de tine. Incearcă cu alta, care simte ceva cand o saruti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o saruti unde trebuie inseamna

| MidnightR a răspuns:

Trage-o si de par data viitoare, sa vezi atunci ce simtamant o sa aiba.Sunt parteneri care si dupa 5 ani de relatie tanjesc dupa acel sarut si ea s-a plictisit deja?-1 punct la relatia voastra.

| pantera30 a răspuns:

Buna îmi pare rau sa aud asta dar sper sa va fie bine pe viitor totul depinde de voi. Si anume într-o relatie de cuplu trebuie să fie astea:
respect, apreciere, modestie, iubire, intelegere, ajutor reciproc necondiționat, si multa comunicare, plus încă câteva glume bune veselie plimbări tinut de mana etc saruturi pe buze incercati sa va regasiti unu pe altu. Încă ceva incercati o relatie de tip iubire platonica la mine asa a fost de la început am o relatie frumoasa cu o fata de culoare cu parinti mama romanca tata african. E o minunatie de fata are păru negru cret 1; 52 inaltime ochi căprui si 43' kg. E foarte frumoasa si inteligenta desi a crescut la casa de copii pentru ca mama a abandonat-o la naștere. Are 32 de ani arata ca de 24 cine vrea sa o vada intra pe pagina mea de FACEBOOK. ALEX GABRIEL
Fac parte din asociatia neguvernamentală ONESTIN filiala ONESTI jud BACAU. MENTIONEZ CA EU SI PRIETENA MEA AVEM EPILEPSIE GRAND MALL. MULTUMESC SA AI O ZI SUPER DUMNEZEU SĂ-I ODIHNEASCA IN PACE PE CEI DIN CLUBUL COLECTIV!