| 01012013 a întrebat:

Salut prieteni! deci uitati-va care este problema...sunt baiat, am 19 ani si inca nu am avut nici o relatie sexuala, deja ma gindesc ca nu voi putea satisface prietena ca voi ejacula prea repede, sunt cam timid de felul meu! ce sfaturi imi dati? va rog seriozitate! voi aprecia raspunsurile bune

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa acceptam viata asa cum este: nu toti suntem capabili de a face lucrurile normale la timpul lor.

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru neutrino):

Si cand ar fi timpul lor? Nu e bine nici prea devreme.

| Felys a răspuns:

Totul se invata,nu s-a nascut nimeni invatat, singurul lucru care trebuie sa il faci este sa ii spui ca esti incepator, sa folosesti prezervativul si sa incerci pana reusesti sa o satisfaci, o sa te inteleaga, sunt convinsa si o sa fiti fericiti dupa aceea

| Ycu a răspuns:

Deci prima data cand vei face sex, oricum vei ejacula relativ repede pentru ca este un sentiment si o senzatie cu totul noua pe care o ai, si nu stii cum sa reactionezi la ceva nou, trebuie sa vorbesti cu iubita ta inainte si sa aveti incredere unul in altul, astfel invatati amandoi cum sa fie fiecare relatie de dragoste dintre voi cu atat mai magic.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Buna! hei pe vremea bunici fetele faceau dragoste cu baieti dupa casatorie crezi ca baieti pe vremea aia nu isi satisfaceau partenerele? erau mult mai in varsta ca tine.deci sfatul meu nu iti face griji, vei avea ocazia sa faci si pasul asta da poate nu e momentul acum.ai rabdarehappy

| RetardedRacoons a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Pe vremea bunicii tale orgasmul pentru femei era un concept de care inca nici nu se auzise, iar femeile n-aveau experienta sa compare.

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Tu ai ceva cu mine.....si cand crezi ca e mai bine atunci sau acum? cand s-a umplut lumea de panarame si acum mai nou pusti de 12 ani intreaba pe TPU daca e bine ca au putulica de 5 cm.hai sa fim seriosi

| RetardedRacoons a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Inca n-am nimic cu tine, dar as putea avea...
Daca tu ca femeie nu-ti dai seama ca e mult mai bine acum atunci eu n-am ce-ti spune. O societate perfecta nu vei avea niciodata dar zi mersi ca nu mai traiesti intr-una care sa priveasca femeia ca pe o sclava.

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Da eu cred ca ai... daca tie iti place acum cand s-a umplut lumea de panarame si mai nou relatiile se fac pe fb bv tie nu am ce sa zic.din alte puncte de vedere e mai bine acum dar din punctu asta nu prea. oricum fiecare isi spune parerea.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Spune-mi cinstit, suferi de mania persecutiei? Auzi voci care-ti spun sa te sinucizi?

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Spune-mi cinstit, ai minte in capul ala? mi-am spus parerea nu esti obligat sa citesti sau sa comentezi.clar!

| NoLiesJustLove a răspuns:

Si hai sa o facem cu cine gasim sa ramanem insarcinate si sa avortam nu? Si mama ce viata frumoasa si pline de orgasme avem.hai sa fim seriosi.numai la sex se gandesc majoritatea baietilor din ziua de azi

| NoLiesJustLove a răspuns:

Bai retardatule ai grija cum vorbesti. daca nu esti in stare sa iti sustii punctul de vedere e problema ta. daca gandesti ca un futangiu ce esti e iar problema ta.si hai ca deja ma plictisesti.vezi-ti de treaba ta

| dominyksk a răspuns:

Nime nu s-a nascut invatat, iar tinand cont ca esti virgin si crezi ca nu iti poti sadisface prietena, orice baiat a fost virgin deci nu esti singuru

| dolphin a răspuns:

Du-te la curve

| sexoasasexy a răspuns:

Nu iti face griji ca nu o sa te manance vezi tu sexul este ca o limba straina cu cat o inveti mai mult cu atat esti mai experimentat