| MarioCZ a întrebat:

Salut recent iubita mea mi-a facut sex oral si mi sa decalotat de tot cum s ar spune dar dupa nu am reusit sa l recalotez la loc acel preput am reusit doar cu ajutorul mainilor

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa o pui tot pe ea, sa-ti traga pielea inapoi. Pare pricepută.

| Violleta2022 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la un medic urolog fiindca tu ai FIMOZA.

| mihai69 a răspuns:

Mda, așa e când robotul pentru recalotare rămâne fără baterie.

| Emilian65 a răspuns:

Lasă penisul împace, ca se recaloteaza singur.

| VoidEternal a răspuns:

Și?
Acum ți-e frig, sau...
?

| Madaxo97 a răspuns:

Pai si cum vrei sa se recaloteze la loc pielea? Daca nu cu mâinile atunci cu ce?

| Anonimboy111 a răspuns:

Asa si? care e intrebarea

| Anonimboy111 a răspuns:

Sau ai vrut sa te dai doar mare ca ti a facit oral

| RazvanEu12 a răspuns:

Câți ani ai?