| Zapadaneagra a întrebat:

Salut, recent m-am jucat cu iubita mea in zonele intime, tin sa precizez ca nu am introdus capul penisului in vagin, doar frecare exterioara, insa am bagat si degetul in vagin dupa frecare, sunt sanse sa ramana insarcinata din cauza lichidului pre ejaculator?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu rămîne deloc insarcinată, dar este posibil sa aibă dereglari hormonale pe care ea sigur le va confunda cu o sarcina, sa mearga si la ginecolog sa o consulte, chiar daca îi va întîrzîia menstruatia sa stea linistita ca nu este insărcinata, sa nu se panicheze, ea ce varsta are?

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa lasi o femeie gravida, cu degetul!

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa rămână gravida.

| vasileparnaie a răspuns:

Trebuia sa va jucati cu beyblade acolo

| Zapadaneagra explică:

Ea este si in ultima zi a periodei fertile