| Musca88 a întrebat:

Salut, saptamana asta merg cu viitorii colegi de liceu in parc si eu fiind mai rusinos nu prea stiu cum sa salut o fata rolling on the floor). La baieti e mai usor, voi cum salutati o fata cand faceti cunostinta?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Oh doamne în halu ăsta a ajuns generația asta să nu știi nici să saluți? fmm de online laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Parintii nu te-au educat inca, sa poti spune: "buna dimineata" sau
"ce mai faci?"
Sa saluti pe cineva nu-i chestie de "rusine" ci de bun simt!

| Sofer a răspuns:

Salut! ca bună ești deja.

| RowseRj a răspuns:

Ceau. Sunt Marius.