| Kiwi_7742 a întrebat:

Imi pot gasi viitorii colegi de liceu? Daca da, unde?

Răspuns Câştigător
| Wwwx a răspuns:

Facebook/Hi5/chestii
Simplu și ușor laughing))).

Lăsând gluma la o parte... nu știu, depinde de unde ești și unde ai liceul, dacă e în același oraș cu tine sau dacă e în altul...
Poți să te uiți pe site-ul ministerului la liceul unde vrei tu să intrii și să vezi cine s-a mai înscris pe acolo.

3 răspunsuri:
| JustMe5930 a răspuns:

Poti saintri pe bloguri, forumuri si tot felul.Sa mergi la adunarea bobocilor sau chiar sa organizezi una mai din vreme.

| s2god a răspuns:

De unde sa stim noi ce colegi ai tulaughing macar ai spus la ce scoala sau alte detalii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de unde esti? Eu sunt din galatzi daca intri la CNVA ma gasesti tongue