| PrintsessKa a întrebat:

Salut scuze de categorie! am nevoie de ajutorul vostru spuneti-mi va rog vreo proga pentru prelucrarea fotografiilor a prelucrarea fetezi asa frumos dau funda si vot la toate.rog mult!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Photoshop e mai bun ca sa modelezi pozele si cu (fata) ii poti schimba culoarea, modifici partile chipului faci ce vrei dar ai nevoie de un tutorial sa inveti ca nu e usor de manevrat, in youtube iti explica.

| Dya_2147 a răspuns:

Photoscape, photoinstrument happy eu cu astea le modific

| PrintsessKa explică:

Da photosopul e bun dar vreau ceva tot ca el dar mai usurel happy pliz

| Razvan_8261 a răspuns:

Picasa 3 e ff bun. funda?

| AndreeaDeea98 a răspuns:

Poti sa intri pe pizzap.com eu acolo modific poze si poti sa pui langa tine pe orcine poti sa o pui de exemplu pe selena gomez langa tine. Poti sa iei o fotografie din alta tara si sa te pui si pe tine in ea etc.