| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog o proga care blocheaza siteuri. am nevoie urgent!(funda)

Răspuns Câştigător
| toxiclife a răspuns:

Netlog 0. 5 [vreau funda sunt primul ]

3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Te referi la programe care blocheaza accesul, catre pagiginile de web cu continut pornografic? Daca da, uite ce trebuie sa faci:
Start -> Control Panel -> User Accounts and Family Safety -> Parental Controls -> Create a new user account.

Dupa crearea contului, revenim la:

Start -> Control Panel -> User Accounts and Family Safety -> Parental Controls -> Facem click pe userul nou creat pentru copil -> Bifam casuta aflata in dreptul "On, enforce current settings".
Daca, crezi aceasta masura nu se adapteaza dupa cerintele tale, poti descarca K9 Web Protection, de aici http://www1.k9webprotection.com/get-k9-web-protection-free
Succes!

| Angelxp a răspuns:

Broken&Beautiful : nu mi-a deschis linkul sad

BlackVeil : mersi mult, insa pentru orice gen de site, nu cu continut pornografic!

toxiclife :mesc, iti dau funda happy