| scumpici a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie daca stiti vreau program bun pentru prelucrarea filmelor si fotografiilor

5 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Daca vrei o prelucrare la nivel de incepator sau mediu, pentru filme foloseste Windows Movie Maker iar pentru poze Photoscape. La nivel avansat iti recomand pentru filme Sony Vegas iar pentru poze, evident, Adobe Photoshop. Succes!

| emag a răspuns:

Pentru filme: movie maker, picasa, Sony vegas,
pentru editat poze: photoscape, photo editor, photo instrument, fotomix

| luisanamy a răspuns:

Windows movie maker, muvee reveal eu folosesc si sunt multumita.

Răspuns utilizator avertizat
| SoWeird a răspuns:

Pentru filme : Windows movie maker (e cel mai folosit)
Pentru imagini : PhotoScape (foarte usor de folosit si incredibil de util big grin)