| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva de ce am capul penisului sensibil? Gen il decalotez si daca pun mana pe el si iau degetul ma doare, habar nu am cum as putea explica mai bine laughing) Daca a mai patit cineva vreau si eu un raspuns. Multumesc.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca doar destul de recent ai reusit ''performanta'' de a-ti decalota complet glandul penisului tau si din acest motiv pielea care acopera glandul deocamdata este inca foarte fina si extrem de sensibila la atingere. Cu timpul si probabil doar dupa ce te vei masturba acea piele isi va pierde sensibilitatea extrema si ai sa ti-o poti atinge si acest lucru iti va provoca chiar si.....placere. Multa sanatate!

| H321G4U5 a răspuns:

Ba omule asa se intampa la inceput.Asa era si la mine, dar dupa 3-4 luni nu mai aveam nimic!