| Luigi96 a întrebat:

Am 16 ani si am o mica problema. In trecut, am reusit sa imi decalotez penisul. Daca ma gandesc mai bine, s-a intamplat acum 2 ani. Am facut acest lucru din greseala, dar de atunci nu mai reusesc sa imi decalotez penisul. Iese in proportie de 50-60 % deoarece incerc ceva exercitii de largire a preputului. In momentul de fata, capul penisului nu mai este la fel de sensibil ca in trecut.
Intrebarea mea este ce as putea face in plus, ca sa pot sa imi decalotez penisul complet.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa faci in continuare aceleasi exercitii de largire a deschiderii preputiului prin metoda Beauge, folosind unguentii de inmuiere a celulelor intarite din inelul foibros. De asemenea ai putea comanda si cumpara inelele elastice speciale, fabricate in acest scop. Spor la lucru si sa auzim de bine. Multa sanatate!
https://www.youtube.com/watch?v=2FW-sALC-2g

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa vizitezi un UROLOG si sa rezolvi decalotarea completa, in 10 minute!
Oricum, sexul este imposibil de facut, in situatia in care esti cu FIMOZA asta.
Pacat ca nu ai mers la medic acum 2 ani, ca se putea intervenii si elibera cucul, sa-i dea drumul sa creasca.
Dn pacate, la 16 ani se incheie cresterea lui si ramai cu ceea ce ai acum, pana la adanci batraneti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă aceasta este o problemă pentru dta, poți apela la un medic ca să îți facă o mică operație de circumcizie. Ea este imprtantă și din alt punct de vedere igienic. Este acolo la capăt un șant, în care se adună mizerie care trebuie curățată din când în când ca să nu producă puroi.

| darrio2007 a răspuns (pentru sadrian46):

Te auzi ce spui?

| Emilian65 a răspuns:

Mai multe exercitii de decalotare insotite de ungeri ale preputiului si capului penisului cu o alifie de galbenele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-o fi, frate, asa de greu sa mergi la un doctor? Dar na, suntem o natie de doctori pe internet. ce mai conteaza ca te infectezi sau ca iti strici pe vecie functia sexuala a penisului!