| darksteel a întrebat:

Salut, sunt Andrei am 17 ani. Acum cateva zile am facut sex cu prietena mea si mi-au aparut niste bubite rosii pe capul penisului in partea dreapta, par sa se extinda, sunt foarte dese si uneori imi provoaca mancarimi, in rest nu ma dor si nu ustura. Mie imi pare o iritatie, dar nu sunt sigur. Ce sfaturi imi dati, de la ce sa apara? Mentionez ca am facut sex protejat. Multumesc

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E probabil o alergie la latex sau lubrifiant. Ar trebui, totusi, sa te vada un medic dematolog. Pana ajungi la medic, spala-te cu ceai de musetel de 2-3 ori pe zi.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atunci de unde acele bubițe?
Mergi cât mai repede la un dermatolog, boală cu transmitere sexuală.
Pa, pa.

| Adyr0 a răspuns:

Poate ti s-a iritat de la prezervativ. Mai ai rabdare 2-3 zile si daca nu vezi semne de vindecare du-te la un dermatolog.

| lextim a răspuns:

Du-te la doctor ca poate nu este din cauza ca ai facut sex cu prietena ta.

| J0hn a răspuns:

Candida. ia Ketoconazol. in orice caz du-te si la un dermatolog ( REPEDE )

| J0hn a răspuns:

Aa da si ketoconazol ia tu 10 pastile si prietena ta ca se pare ca ai luat de la ea. in orice caz daca tu ai are si ea. scuze pentru 2 mesaje! sad

| anonim_9938 a răspuns:

Daca ai facut protejat, poate fi de la prezervativ.
daca nu ai facut protejat, e posibil sa iei o infectie de la ea
oricum ia'ti directia spre doctortongue

| CHINEZU097 a răspuns:

E o simpla iritatie

| fleurs a răspuns:

Daca persista inca o zi, e cel mai bine sa te adresez unui medic dermatolog,

Răspuns utilizator avertizat