| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt baiat am 14 ani si m-am epilat prima oara cu bicul in zona penisului vreau sa va intreb e ok? astept pareri pro / contra, am observat ca imi creste foarte repede inapoi.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu-i OK!
De ce te-ai epila la cuc, daca nu ai viata sexuala activa, nu il expui nicaieri, care-i motivul?
In plus, te iriti si aarti oribil cad incepe sa creasca,
lasa-ti parul la pubis si nu te mai prostii precum gaii!

| Roliii a răspuns:

Ar fi bine sa te epilezi saptamanal ca sa mentii constant asta, iti va creste oricum dar mentinand-o constant se mai incetineste ritmul de crestere iar daca o lasi 2 sapt se formeaza padure acolo

| EmanuelKant a răspuns:

O data pe saptamana, cel mai bine.

| Alex007xD a răspuns:

Epileaza-te cu crema, asa o sa trebuiasca sa te epilezi odata pe luna. E mai ok, iar cu bicul nu e ok deoarece te poti taia si primesti mancarimi.

| DarkRose666 a răspuns:

Este ok, de ce sa nu fie? Cand creste il tai iar.