| NebunDeLegat2003 a întrebat:

Tocmai ce m-am barbierit cu bicul si mi-am taiat perciunii gresit, unul mai lung si unul mai scurt si nu e prima oara + ca chiar daca i-am taiat gresit acum nu vor mai creste uniform.
Si pe langa asta am observat ca pielea mi s-a imbatranit mult de cand am dat prima oara cu lama pe fata, aveam 14 ani si acum aproape 18. Sa schimb metoda de barbierit?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pielea s-a imbatranit ca si tu ai imbatranit nu e de la ras! Deci nu trebuie sa schimbi nici o metoda, radete cum vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai liniștit că o să crească ei la loc cum erau. Dacă vrei, poți să-l scurtezi pe al lung ca să fie uniformi, dar si dacă nu faci asta tot o să crească la fel.