| Vlad80 a întrebat:

Salut sunt baiat. Am si eu o intrebare, am auzit de la cineva ca daca te masturbezi iti creste penisul... Este adevarat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nicosweet a răspuns:

laughing cea mai mare prostie..la cat de des se masturbeaza barbatii in ziua de azi ar insemna sa fie foarte lungalaughing deci nu e adevarat de ai auzittongue

| mona a răspuns:

Total fals

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

E adevarat frate eu ma masturbez de 5 ori pe zi si o am de 2 metrilaughing)[glumeam]

| vasikica a răspuns:

NU

| drhotzu a răspuns (pentru FR3SH):

Mda... alte mituri urbane, sau mai bine spus sexuale...
nici ce spui tu acolo nu a fost documentat pana acum. dar daca tu ai gasit o legatura intre masturbare si cresterea parului, mai ales al celui facial, ce pot sa mai spun?
sper ca tot ce ai spus acolo este in gluma. ca daca nu si tu si cel care a pus intrebarea stiti la fel de multe...

| piki98 a răspuns:

Poate se lungeste daca tot tragi de ea toata ziua

Răspuns utilizator avertizat
| loremorena a răspuns:

Logic ca nu laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru FR3SH):

Are dreptate, ai aberat complet. si nu asa se scrie "mata", deci probabil esti si analfabet

| drhotzu a răspuns (pentru FR3SH):

Oooo ce sa iti spun umbla hormonii prin tine de copil preadolescent cretinoid, care a vazut si el o pasarica la televizor si acum este mare maestru laughing)
fii atent, facem asa: astepti sa mai cresti si sa iti mai creasca si vorbim in cativa ani!
pana nu iti schimbi dintii de lapte ce dracu vii sa vorbesti cu mine?
adica pe bune daca ma chinuiam un pic iti eram tata laughing)
iar la fel cum a spus si "cosmin86" "mata" are cratima, un alt mod in care iti dai de gol IQ-ul subunitar este faptul ca in loc sa vii cu o explicatie logica tu injuri ca tampitu`...
asa ca mergi te rog in pestera din care ai iesit si vorbim peste cateva milenii cand o sa mai evoluezi si tu un pic!
ps: o tu mare razboinic sa stii ca ai impresionat pe toata lumea!
nu mai pot de frica! laughing)))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns (pentru FR3SH):

Hai nu-mi spune cel putin 9 ani rolling on the floor, sau cand aveai, nimeni nu te facea ''inapt'', mai bine iti stergi contul de pe TPU, si nu mai intri, ca ne faci tara de rusine mai ''jeg''!