| Alex2929328 a întrebat:

Este adevărat ca dacă te masturbezi (baiat) iti v-a creste penisul în timp? (nu m-am masturbat niciodata)

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Nu, nu este adevarat.Marimea tine de genetica si nu are nicio treaba cu vreo stimulare din exterior.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe la 18 ani se face de 30 cm.
Glumesc! Nu e adevarat.
Ce tâmpit cu creierul odihnit ti-a spus asta?
La cati se masturbeaza, ar trebui sa umble cu ele după gât, precum un fular.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lungimea penisului este egala cu dublul vârstei, nu trebuie masturbare ca sa crească pentru ca el creste cu varsta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

"(nu m-am masturbat niciodata)"

Nu te credem.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu am auzit ca se toceste, de la prea mult frecat happy

| Hyperion7 a răspuns:

Masturbarea e pentru calmarea hormonilor, nu pentru mărirea micuneltei
In orice caz, nu îți mai asculta prietenii când au ceva la bordwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un mit fals.

| ClaRa91 a răspuns:

Eu cred ca de obicei faceti bataturi.

| ilovefemboyssimaimutoi123 a răspuns:

NU! O sa cada! de asemenea iti creste par in palma