| bulzz a întrebat:

am auzit ca multi spun ca daca te masturbezi iti creste penisul e adevarat?laughing

13 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu este adevarat, el creste odata cu dezvoltarea normala a organismului.

| irina20 a răspuns:

Nu-i asculta pe astia de mai sus, e foarte adevarat!

Mai e o metoda:leagati-o de un carucior si pune-i pe prietenii tai sa traga de el.

Bafta si la mai mare!

| unione a răspuns:

Eu auzisem ca se stramba in timp... dar nu conteaza, baga mare! laughing rupe-o

| vlaaddd a răspuns:

Daca crestea penisul, iti dai seama ca recordul era depasit in fiecare ora?

| adi4ever a răspuns:

Ai vrea tu nebunulesmug

| GdX a răspuns:

Daca as zice da, ce ai face? Ai pune faianta la tot orasul?

| vyolycy a răspuns:

Nu... faci doar batai in palmarolling on the floor...acuma se spune ca "dai cu zaru 6-6" nu ca te mastrubezirolling on the floor

| 2696 a răspuns:

Cum sa nu? te exciti si esti in erectiehappy atunci iti creste pe bune

| Crissa03 a răspuns:

Nu este deloc adevarat, masturbarea este un act de autosatisfacere, nimic mai mult.

-> Ai grija. Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat (masturbare=autostatisfacere si atat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da bou mai esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate pentu tine, raspunsul e NU! Marimea e determinata genetic! Mai bine incearca sa duci un stil de viata sanatos, s[portiv, fara alcool in exces si fara tigari, mai ales!

Altfel, iti poate creste doar experienta senzoriala!

Gaseste-ti o prietena si traieste cu ea, firesc si frumos!

PsihoSex (nelogat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca iti creste par in palma, cica copiii sunt adusi de barza si am mai auzit ca un batranel in mantie rosie care sta la Polul Nord aduce cadouri copiilor cuminti. Sa fie adevarate toate astea? Hmmmmm?