| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt baiat si am 14 ani si nu stiu sa surut cum trebuie sa procedez sa sarut o fata cu limba

Răspuns Câştigător
| Polaris a răspuns:

Îți bagi capu' în cavitatea ei bucală, literalmente, continuând cu restul corpului.

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Arata-i modul in care ai formulat intrebarea asta. Va fi atat de impresionata incat te va invata chiar ea...

| Theaxniz a răspuns:

Bagai limba in gura si vezi ce faci linegi murdaria de pe dinti

| Ozdogan a răspuns:

Sarutul e ceva spontan! Daca chiar vrei sa saruti o fata in acest mod, esti pregatit, fa-o.Dar daca fata nu vrea, nu o obliga.Sarutati-va normal ca sa nu apara certuri.Dar daca fata vrea, indrum-o arata-i cum trebuie.Din suflet laughing cum am zis:sarutul e ceva spontan, care vine din interior. Bafta in a invata!

| scumpicata12 a răspuns:

Ii bagi limba in gura in timp ce o saruti si cand terminati o scoti
(stiu eu de 11 ani si nu sti tu de 14 ani)