| Cristimax10 a întrebat:

Salut sunt baiat si sunt curios daca cum este cand te dezvirginezi... Cum este adica doare ustura sau cum?

Răspuns Câştigător
| mihaibrad a răspuns:

Doare si ustura daca o faci brutal si fara cap. Cand ai minte si te informezi, intrebi oameni cu experienta (atentie, nu baieti jmecheri, jmecheria nu inseamna decat ca sunt niste complexati care au multe de demonstrat, nu vei afla nimic de la ei), lucrurile se pot intampla si fara dureri happy
Fii bland cu tine si cu ea si o sa te minunezi cat de simplu va fi. Aveti tot timpul sa o ardeti cu viteza, sportiv, mai incolo, dupa ce organele voastre se vor fi adapdat.
Distractie placuta happy

2 răspunsuri:
| dinutu98 a răspuns:

Mai prietene sa stii ca doare foarte dare adica ustura
dar nu trebuie sa iti faci griji.

| radutorres9 a răspuns:

Pai e destul de periculos daca nu o, satisfaci ti se usuca si cade, dar o poti da spre adoptie.