| Jawsz a întrebat:

Sunt băiat, sunt pus intr-o situatie naspa. Totul a început cand a aparut o tipa. am stat cu ea 2, 3 luni.dar dupa nu a mai mers relatia. am stat ceva timp,am intalnit alta fata. O pot numi actuala iubita. Totul e ok,până cand apare fosta plus inca o fata. Le iubesc pe toate in acelasi mod, egal... nu pot sa las o fata din ele 3... o sa intelegeti ca sunt baiat care ii place sa stea cu mai multe fete dar nu e asa, chiar am sentimente adevarate pentru fiecare in parte. Nimeni nu ma înțelege, vreau sa ma schimb..sa nu mai fiu asa :/

4 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Ce rost are să te consumi la vârsta asta?
Le iubești pe amândouă? Fii cu amândouă! Vezi cu care merge. Dacă cu una nu mai merge vei avea un plan de rezervă. Ești tânăr, acum experimentezi acum trăiești senzațiile tari. Nu te stresa atât la vârsta asta happy

| grab a răspuns:

Frate norocos esti. alege-o totusi pe una mai draga dintre toate si ramai cu ea.
oricum nu e exclusa nici varianta sa te tina puterile pentru toate...

| Jawsz explică:

Dar nu vreau sa le folosesc frate.

| raresloveskorea a răspuns:

Eu te inteleg. Sunt bisexual. Nici nu stii prin ce trec. Iubesc fete si baieti. E oribil.
Dar in legatura cu ce spui tu, eu zic sa stai cu fiecare de vorba si sa le pui pe "hartie" tote caliatile si defectele. Apoi, observa asemanari si deosebiri. Raspunsul va veni singur. Cea cu care ai cele mai multe lucruri in comun este pentru tine. De celelalte trebuie sa uiti. Altfel, risti sa te indragostesti mereu. Crede-ma. Eu am patit asta cu multe persoane. Si fete si baieti. :-)