| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu moralul la pamant.Ma sim oribil.Sunt indragostit de o fata celebra, care nu este din Romania.Este de fapt dintr-o tara destul de indepartata. Efectiv am devenit obsedat de ea.Ii ascult melodiile continuu,ii stiu detaliile personale,stau aproape toata ziua cu ochii pe conturile ei de Facebook, Twitter, Instagram...Si acum cateva zile cand a pus pe o retea de socializare o fotografie cu presupusul ei iubit, era sa mor efectiv. Urasc orice alt baiat cu care are legatura.Acum nu ma puneti sa ma duc la psiholog sau ceva de genul....De disperare ma gandeam sa ii trimit un mesaj prin care sa ii spun de sentimentele mele, ca nu as avea nimic de pierdut daca as face asta.Totusi daca ma gandesc mai bine, s-ar putea sa ma creada vreun nebun.Probabil ca va inchipuiti ca sunt vreun schizofren sau vreun cocalar care n-are ce face si se gandeste la prostii.Nu e deloc asa.Pana acum 5 luni eram un om normal.Imi vedeam de treaba mea, nu imi pasa de nimic in afara de familie si prieteni. Appi a aparut ea.A fost dragoste la prima vedere.Nu exagerez.La incepu o admiram pentru eleganta, gesturi, comportament.Este o persoana foarte șarmanta.Ce ziceti? Sa incerc sa iau legatura cu respectiva fata? Sau as parea doar un idiot bolnav psihic?

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu ai părea un idiot bolnav psihic, deoarece chiar eşti.

| Diana661 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Nu ma cunosti.Sunt stabil psihic. Daca m-ai cunoaste, ti-ai da seama ca sunt cel mai normal om pe care l-ai vazut vreodata.Nici macar eu nu am crezut ca voi ajunge aici, sa clachez in mod stupid in fata unei fantezii prostesti.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Îți spui o data pentru totdeauna că nu e posibil si pe lângă pune si fa exerciții fizice intense sau mai bine fa treabă. Si poti să îi trimiți un mesaj ca nu pierzi nimic DAR! Doar după ce ai un plan de rezervă ca sa știi ce sa faci in caz că nu iese nimic si adevărul este că șansele sunt infime dar de, altă cale nu ai nene.