| DuckBoy01321 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si cunosc o fata din cartierul meu pe care o plac, dar in acelasi timp eu cred ca ea il place pe alt baiat.O am crush, dar cand vorbesc cu ea parca ma emotionez si transpir putin.Noi suntem prieteni, adica ea ma cunoaste si eu o cunosc.
Va rog niste sfaturi cum sa vorbesc cu ea sau cum sa fac sa fiu prieten cu ea, sa o scot in oras.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu! Invit-o la o prajitura, sau la o plimbare prin parc si daca vine, inseamna ca te place si te accepta ca prieten.

| Plato a răspuns:

Nu ai examen in curand, baietel?

| hamate a răspuns:

" e tragic cand nu dai drumu la ce simti "