| Salu134 a întrebat:

Sunt într-o mică dilemă, am o relație de 10 luni, l-a moment s-a instaurat monotonia în relație, am încercat să schimb, să adaug ceva nou, dar nimic. Sunt o persoană calmă, cuminte, fără cluburi, care iubește sânul familiei, însă, înainte mea, prietena era mai energică. E un caracter mai sociabil care iubește chefuiala, cică ceva lucruri interesante, ca exemplu ieșirile în cluburi cu fetele. Era obsedată înainte în relație, la moment și-a dat seama că a pierdut din prieteni. Nu am interzis niciodată nimic, nu am fost gelos, ofer libertatea necesară. Însă am o frică enormă, că nu voi rezista, tentația gândurilor mele să devin un obsedat. Ce sfaturi sau care s-a mai întâlnit cu așa ceva? Merci mult

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia iese in club fara tine, nu stii cu cati si-a frecato pe la spatele tau

| Crackman a răspuns:

Stai calm. O persoana care merge in club fara celalat nu merita. Asta doar sa mergi cu ea... dar daca nu iti place cauta pe cineva la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dispari pentru cateva zile in care sa nu mai auda nici un amãrât de telefon de la tine. Nu ma intereseaza ce faci/unde te duci, nu-I spui nimic, libertatea e a TA nu a ei.
Asta o va panica pe ea, nu tu trebuie sa ai frica, cu frica in relatie te-ai dus pe apa sâmbetei. Mai ales ca tu te gândesti la ea. Asta e o intrebare de fufe, frate.

| Salu134 explică (pentru anonim_4396):

Ea singura a spus ca va vedea comportamentul meu. Eu singur voi alege.

| Romanul86 a răspuns:

Fă chefuri în familie cu neamurile.
Când cauți motive să te desparți vei găsi destule.
Caută motive să rămâi cu ea și ea cu tine.

| elaventurero a răspuns:

Frumos zice Morbid... Bravos. Asculta bine!
Mai îți pot recomanda și eu pe yutub
Mircea Badea- ce sa faci când te părăsește iubita
Ahagagagahaha. O poți ajusta și aplica preventiv.
Mult noroc, că ai nevoie happy