| YONTU a întrebat:

Sunt la mare impreuna cu familia... In aceeasi si cand am pornit din oras s.a pornit o alta familie. Cand am ajuns la hotel am vazut si eu membrii familiei cu care venisem. Si ia ghici. O fata frumoasa care olimi luase gandul incq din prima zi. Am petrecut timpul impreuna am fost deschis si eu si ea timp de 3 zile. Ba chiar ieseam si noaptea in oras, ne pupam pe obraz ne tineam in brate. Faza este ca in mai stam la mare inca 3 zile si inca nu am sarutat.o. Vreu sa fac in asa fek sa o sarut dar nu stiu cum si sa o pot cucerii. Plizz ajutati.ma si raspunseti mi pana diseara cum o pot saruta... Funda.

9 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Iesi diseara afara cu ea, va plimbati pe malul marii sau unde vreti voi si cand simti ca e momentul, o saruti.

| iubesc a răspuns:

Pur si simplu o iei de obraz si o saruti insa la momentul potrivit.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Atunci când prinzi momentul, fă-o. Sărut-o natural, simplu. Dacă îţi răspunde probabil ar fi bine să o săruţi mai pasional. Eu cred că deja ai cucerit-o, cum zici tu, dacă face ceea ce face şi probabil aşteaptă acel sărut. Nu dezamăgi fatahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea este... sti sa saruti? ups!

Răspuns utilizator avertizat
| ItsMatrix a răspuns:

Nu stiu cum ai putea face. Tre sa ai intuitie. Spune-i ca vrei sa te jjoci cumva. Spune-i ca jocul se numeste "Ce simti?", pune-o sa inchida ochii, iar tu treci la actiune happy.
Iar ea dupa aceea va deschide ochii si iti va zambi happy. Daca ti-a functionat sami lasi un raspuns aici

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna. Pai nu e prea greu. gasesti un moment in care sa fiti singuri, nu in vazul lumii. Si daca sunteti la mare dc nu profiti sa o inviti seara sa va plimbati pe malul marii :X
Ce poate fi mai frumos decat un sarut pe malul marii in noapte?
Bafta:*

| iamyours95 a răspuns:

Trebuie sa o faci intr-un mod natural, firesc, nu iti trebuie un plan. Pur si simplu trebuie sa stii cand e momentul si ai incredere in tine ca o s stii. succes

| 00x00 a răspuns:

Cauta filumulete pe youtube. laughing