| lsialexandrulsi a întrebat:

Salut am nevoie de un sfat urgent vorbesc cu o tipa de câțiva anii dar nu reușeam sa o scot în oraș îmi spunea mai mereu ca nu știe... în ultima perioada am ieșit de câteva ori
este o parcare mai retrasa și ieșeam acolo ne pupam ne țineam în brate nu prea ii plăce sa ieșim în locuri unde sunt persoane care o cunosc câteva zile în urma a pus o poza i-am lăsat un comentariu un Kiss apoi la câteva minute m-a blocat pe Facebook și a șters și poza nu am sunat-o am zis sa o las câteva zile asa apoi sa o sun si sa o întreb ce sa întâmplat dati-mi un sfat va rog cred ca vorbește și cu alți băieți sau nu vrea sa afle ai ei nu știu ce sa cred

3 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Nu cred ca vorbeste cu alti baieti ci e mai timida. Nu trebuia sa-i lasi acel comentariu ci trebuia sa-i scrii in privat ce voiai sa-i zici legat de poza.

| lsialexandrulsi explică (pentru Anna121):

Pentru Ca m-a blocat pe Facebook în da de gândit știi ce zic. Ma gândeam sa o mai las câteva zile asa apoi sa o sun și sa o întreb...

| lsialexandrulsi explică:

Nici nu vreau sa fiu luat de prost ma gândeam sa o sun dar nu stiu