| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt madalina am 17 ani si am probleme cand ma masturbez nu ma pot termina astept sfatul vostru fetele lasati id vostru pe privat

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ce sens sa te termini? Ca un barbat? Mai ai de invatat.Pacat de varsta ta.Altele stiu mai multe decat tine de la varste mult mai mici.

| relian a răspuns:

Pai lasa dai inainte ca nu stii inca cei aia sa te termini.Asta se invata pe parcurs ajungi sa stii ce trebuie facut si cum pe parcurs dupa ce ajungi sa ai ceva experienta sexuala.Asta include si ceva sex normal nu doar mastur cum zici.Alte femei descopera cei aia de abia dupa 30 de ani altele niciodata depinde cit esti de curioasa si de organism.Dar tu se pare esti curioasa asa ca lasa ca o sa descoperi tu singura nu ne nevoie sa iti zica cineva. Apoi tu stii ce simti si cum simti si pe unde si trebuie sa iti dai seama ce trebuie sa faci sa ajungi unde vrei tu sa ajungi.

| MrSoapte a răspuns:

Ce caterinca proasta! In primul rand, "madalina" se scrie cu M, mare! Mai departe...intr-o fraza, sunt esentiale semnele de punctuatie! Ca si concluzie, pun pariu ca esti un *** libidinos care incerci si tu sa "agati" fetele online ca, oricum nu te baga nimeni in seama in viata de zi cu zi!

Răspuns utilizator avertizat
| Robbu a răspuns (pentru Razvanta):

Nici ea/el nu stie ce e laughing

| Mikiiiiiii a răspuns:

Pai lasa dai inainte ca nu stii inca cei aia sa te termini.Asta se invata pe parcurs ajungi sa stii ce trebuie facut si cum pe parcurs dupa ce ajungi sa ai ceva experienta sexuala.Asta include si ceva sex normal nu doar mastur cum zici.Alte femei descopera cei aia de abia dupa 30 de ani altele niciodata depinde cit esti de curioasa si de organism.Dar tu se pare esti curioasa asa ca lasa ca o sa descoperi tu singura nu ne nevoie sa iti zica cineva. Apoi tu stii ce simti si cum simti si pe unde si trebuie sa iti dai seama ce trebuie sa faci sa ajungi unde vrei tu sa ajungi.