| sergiua02 a întrebat:

Salut, sunt si eu curios de o chestie ca tovarasu meu nu ma lamureste
A spus ca a dat 3 numere la o fata, sunt curios dupa te "termini" cat timp astepti sa poti face iar, scuzati daca e o intrebare mai tampita dar nu vrea sa imi spuna si m-am gandit ca poate imi sunteti voi de ajutor

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde de mulți factori; dar pentru un adolescent e OK o perioadă între 2-3 minute și o oră maximum.

| Helpme99 a răspuns:

Depinde de fiecare. Eu unil am nevoie de 10-20 de minute pauza intre partide. Se numeste perioada de refractie

| sergiua02 explică:

Dupa ce te "termini" * scuzati greseala