| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un pic de ajutor big grin De fiecare data cand un user din lista mea de prieteni pune o intrebare pe TPU, eu primesc mail.Sau cand mi se raspunde la intrebare, la fel.Nu-i chestie ca ma deranjeaza, dar as vrea totusi sa stiu daca se poate face o setare la profil sa nu le mai primesc.Mersi la care ma lamureste happy

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am avut si eu nelamurirea asta... "Setarea" o poti face din mail-ul primit. Undeva jos ai o chestie cu "unsubscribe" sau "dezabonare" ceva de genu... Dai un click si ai rezolvat problema. Totusi o sa mai primesti noutati TPU si o sa fii anuntata cand ai un raspuns castigator, cand vrea sa te adauge cineva in lista de prieteni, cand primesti un mesaj etc.

3 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Eu mi-am inscris contul pe o adresa pe care n-o folosesc, asa ca nu ma deranjeaza cate mail-uri-s trimise acolo. Succes la ceea ce cauti.

| Leea1234 a răspuns:

Pai vezi ca in josul paginii de e_mail, acolounde tu citesti:
... te intreaba:
Daca stii sa-i raspunzi, iti ia mai putin de 5 minute sa o faci! Trebuie doar sa faci click pe intrebarea de mai sus si sa scrii raspunsul!

... iti multumeste!

* daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand prietenii tai pun intrebari pe TPU.ro, click aici.
unde scrie "clik aici"(este scrii cu albastru), dai clik si urmezi instructiunile

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna!
undeva in josul paginii iti apare ceva de genul:daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand prietenii tai pun intrebari pe TPU.ro, click aici... dai click acolo si nu vei mai primi intrebarile pe e-mailul tau.winking pa pa! :**