| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt stresat, daca ma excita transexualii ce inseamna? Am facut si sex cu unul o data doar si gata insa eu am sentimente pentru fete doar, ce inseamna daca ma excita transexualii si ca am facut o o data cu un transexual dar si cu fete si prefer cu fete? De ce ma excita transexualii? Ce se intampla cu mine? Inseamna ca sunt bisexual sau gay? Nu vreau sa fiu bixesual sau gay dar nu stiu de ce ma excita transexualii, in special cand vad ca ejaculeaza. Ce inseamna asta?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da o tura cu masina sau urcate in tren si mergi 10h pana la destinatie apoi iti trece.

| darrio2007 a răspuns:

Ai fost pasiv sau activ?

| Gogoasa24 a răspuns (pentru darrio2007):

Mi a facut oral doar

| ania a răspuns:

Oricine poate fi bisexual, transexual etc, avem înclinație în diverse grade spre toate încălcările de conștiință posibile. Cine face sex cu nevasta altuia, nu s=a sinmțit atras, sau cine fură nu s/a simțit atras să fure? Nu se întâmplă nimic deosebit cu tine, esti păcătos ca noi toți ceilalți și conștiința te avertizează că ești atras spre lucruri care pe urmă îți vor aduce mustrări de conștiință și vinovăție.De aceea scrie în Biblie să fugim de curvie, de desfrânare pentru că toți oamenii sunt ispițiți.

| Motivation2020 a răspuns:

Doctor si analize amanuntite

| Celcestietot a răspuns:

Problemele de ordin psihologic sunt raspunsul.

| Dana1999 a răspuns:

Lumea mereu te va judeca după orice. Trebuie să se lege ei de ceva. Nu te mai stresa atat ca oricum toti avem apucaturi de bisexuali dar nu toti le punem în practică. E la alegerea fiecăruia.

| LG280 a răspuns:

Niciun bărbat 100% heterosexual nu ar face sex cu un alt bărbat! Plasticitatea creierului ti-a fost afectată de vizionarea pornografiei! Iti recomand, fară glumă, să spargi o grămadă de lemne cu toporul!

| Gogoasa24 a răspuns (pentru LG280):

Deci este din cauza pornografiei, cum se poate rezolva si ce este de facut? Am facut sex cu un transexual insa nu imi place si nu o sa se mai repete, prefer fetele, in plus eu de fete sunt atras sentimental si emotional.

| Dana1999 a răspuns (pentru LG280):

De ce sa spargă lemne cu toporul? La ce il ajuta?

| Dana1999 a răspuns (pentru LG280):

Ar face, ce l opreste? Mândria de heterosexual? E o porcărie. Cunosc o tipa trans care s-a dat la multi heterosexuali si au facut o, dar pe ascuns, ca apoi să nu se ferească prietenii băieți de ei, cu gândul că s ar da si la ei.

| LG280 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Fa-ti o iubită și rămai fidel ei! E posibil să fi atras mai mult decat crezi tu de barbati deghizati in femei, din moment ce-ti place să-i vezi cum ejaculează! Faptul că te obsedează chestia cu transexualii arată clar că nu doar femeile de atrag! Ele te atrag sentimental și emotional, dar fizic nu?

| LG280 a răspuns (pentru Dana1999):

Dacă acei tipi se pensau, se epilau pe picioare, iși făceau unghiile cu lac și se uitau la comedii romantice, e clar!

| LG280 a răspuns (pentru Dana1999):

Se descarcă, uită, revine la realitate, ii arată ce mascul feroce este!

| Dana1999 a răspuns (pentru LG280):

Sunt bărbați normali dar *** orice, nu se *** in cur, deci nu e nimic homosexual.

| Gogoasa24 a răspuns (pentru LG280):

Fizic ma atrag femeile