| Kingston3 a întrebat:

Salut sunt un baiat de 13 ani si imi place de o fata. Ne cunoastem de la gradinita acum sunt cu ea in clasa, o plac, dar nu stiu cum sa-i arat sau sa-i spun ca o plac. Cred ca si ea ma place. Am invitat-o la suc acum o saptamana si a zis ca nu poate venii ca are treaba sa mai incerc sa o invit din nou si doresc ajutor in legatura intrebarii de mai sus.

Răspuns Câştigător
| Extazy_9654 a răspuns:

Incearca sa ii dai de inteles ca o placi...si vorbeste cu ea fata in fata. Spune-i ca e draguta si alte complimente si incearca sa faci ca ea sa fie mereu in centrul atentiei talehappy. Sper sa te fi ajutathappy!

4 răspunsuri:
| OnlyGirl a răspuns:

Zambeste`i cand e in preajma ta,si gaseste momentul potrivit in care sa-i spui tot ce simti pentru ea, fii sincer. Dupa parerea ema nu ar trebui sa o inviti la suc, asteapta pana afli daca te place dupa ce` i spui ca o placi atunci poti sa o intrebi

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Doar la un suc frate scuza-ma dar esti cam avar eu o duceam la o cafenea ceva poate la un restaurant sau macar la o terasa sau la cinema

| Kingston3 explică:

Mai astept Mersi Extazy si OnlyGirl cat despre tine Daniel te gandesti la prostii

| DanielxD a răspuns:

Mai baiete...lasa dragostea... ocupa-te de scoala, ca de dragoste ai sa te saturi!