| Alex_7346 a întrebat:

Sunt un baiat din Bucuresti si as dori sa imi fac si eu o prietena din sectorul 2 sau 3, Bucuresti. big grin. Am 15 ani, iar pana acum nu am mai avut vreo relatie cu vreo fata, asa ca as dori sa incerc sa vad cum este big grin. Am 1.86 metri, fac handbal de performanta ( momentan sunt portar la lotul national de cadeti 96-97 ). Daca vreo fata este interesata, o rog sa dea add la ID meu de messenger: maimutza_zburatoare, unde am putea sa vorbim mai multe si sa ne cunoastem. Multumesc big grin

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Sigur deci e ca si rezolvat, eu iti zic sa o comanzi de pe net laughing

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Daca esti din sectorul 3 de ce nu te duci la Unirii sau in Ior sa "agati"acolo?laughing Hai, frate. Asta nu e site de matrimoniale. rolling eyes

| Otilikaa a răspuns:

Daca na-i avut nici o fata nu cred ca este vreo fata interesata big grin