| fullovevryou a întrebat:

Salut.T.P.U.am si eu o problema:vad o fata de liceu in statie 448 la Otopeni si imi place foarte mult de ea e frumoasa e sufletista draguta si buna la suflet.dar nu stiu ce sa.i zic nu o cunosc si as vrea sa ma bag in seama cu ea cum sa.i zic ca sa nu.o supere sa no, raneasca"si sa imi zica ceva de genu dute pleaca ca nu",,, cum sai zic ca o iubesc..si ca vreau sa stau cu ea toata viata.practic.ma zapacit si eu nu am mai avut.pana acum iubita.si vreau sa.i o zic sincer nu ma intereseaza sexu.l doar sufletul.ei stiu.doar.ca e la liceu in otopeni si face nav.in peris.despre mine eu am 17 ani 1.90 m ea 1.80 m sunt timid de felu meu su daca o iau dupa vrajitoarele.care mi.au ghicit si le.am dat toata muca mea nu.mai ca sa.mi ghiceasca.si sa.mi lege o prietenie-.no sa am niciodata cica sunt blestemat.va rog frumos sa.ma ajutati.in amb probleme cu un raspuns.va rog frum.dau si funda. fara jigniri va rog

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Fiind o fata asa de inalta, isi gaseste greu un partener. Priveste-o in ochi de cateva ori, apoi adauga un zambet, apoi adauga un salut si poate reusesti sa intri in vorba cu ea. Mai departe te descurci si singur happy
La vrajitoare esti legat ca sa mai mergi odata sa le dai niste bani sa te dezlege. Lasa prostiile astea!

| Lawliet14 a răspuns:

Ce mentalitate ai! Pai si normal ca au "vrajitoarele" dreptate cat timp tu nu faci nici un pas ca sa vorbesti cu ea. Citeste si tu pe net despre cum te-ai putea apropia de o fata.

| Serbanescu_Marian_1995 a răspuns:

1)Taie-ti "bilutele" pe care le ai acum
2)Cumpara altele mai cu sange in ele
3)Lasa vrajitoarele
4) NU ai vorbit cu ea, de unde sa stii ca e sufletista
5)Mergi la ea si intra pur si simplu in discutie, incepe cu ceva de genul:"Ce e cu autobuzul asta de intarzie?" "Trebuie sa ajung undeva " Cauta o problema comuna o intrebi unde vrea sa ajunga si ii spui ca si tu prin apropiere orice incat sa poti deschide conversatia.
6)O femeie daca e interesata de tine va continua, daca nu stai linistit are balta peste.