| Legend123 a întrebat:

Salut TP.De vreo luna am o problema cu o fata, ea ma place foarte mult, dar eu nu simt absolut nimic pentru ea. Faza e ca ea vrea sa fie cu mine.Ce as putea face sa nu ma mai placa? Dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| EmySweety a răspuns:

Sa o eviti sau sa o ignori nu este o solutie, pentru ca ea poate interpreta asta in multe moduri, poate ea va crede ca si tu o placi dar nu ai curajul sa i-o spui. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea si sa ii explici cum stau lucrurile. Timpul o sa o rezolve si pe asta iar ea va intelege ca tu nu simteai nimic pentru ea. Totul va fi bine! happy

7 răspunsuri:
| Zap a răspuns:

Profita si tu putinlaughing acum, cat mai poti.

| SookiexD a răspuns:

Te duci la ea noaptea la ora 1:00, ii torni ceara pe fata si dupa ii dai cu bata de baseball in cap :X daca vrei du-te si cumpara un parizer si infingei'l in fund! :X

| AngelBoy a răspuns:

Mergi pe principiul: ochii nevazuti se uita, daca nu o sa mai interactionezi cu ea cu timpul o sa te uite, daca nu poti sa o ocolesti incearca sa ii spui ca nu vrei sa ai o relatie deocamdata sau ca iti place de altcineva, daca te intreaba numele fetei de care iti place ii spui unul la nimereala si o locatie de care nu a auzit, in felul asta o sa scapi de ea... am patit-o si eu de cateva ori cu niste fete, parca erau obsedate, dar de fiecare data bagam aceeasi minciuna si culmea, a mers de mereu.

| OSimplaFata29 a răspuns:

Nu poti sa o faci sa nu te mai placa... incearca sa stai departe de ea, ocoleste-o sau poti sa incerci sa te imprietenesti cu ea si dupa aceea sa-i spui ca sunteti doar prieteni si nu vrei mai mult de la ea... fa-o sa inteleaga ca nu iti place de ea! baftawinking

Răspuns utilizator avertizat
| stekyyyy a răspuns:

Scuip-o intre ochiwinking

| simonaV a răspuns:

Ai putea sa ii spui direct sa nu isi mai faca iluzii pentru ca tu nu o placi pe ea.prieteni nu aveti cum sa fiti pentru ca ei nu ii va trece repede doar pentru ca i-ai zis tu, asa ca mai bine o eviti.