| RapperuL_7603 a întrebat:

aceasta intrebare este speciala pentru fete love struck : cum impresionez o fata care nu ma mai place? puppy dog eyes fundita raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| Lilia_1576 a răspuns:

Daca nu te mai place insemna ca o deranjeaza ceva la tine incerca sai faci pe plac, noi fetele iubim alintate si iubite tonguelove struckhappy. cu inghetata nu cred ca o faci sa te placa :d succesc love strucklove strucklove struck

2 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Pai ai putea sa-i faci cadouri,
Sa o scoti in oras ( ii iei o inghetata etc. )
Te comporti frumos cu ea daca vrei sa te placawinking

| AnnaAbba a răspuns:

Pai eu sunt fata si daca nu mi.ar placea de un baiat si el vrea sa ma impresioneze as observa cum se comporta daca este mai bun si mai dragut decat ceilalti daca are patratele si daca este cuminte sa nu fie un obsedat sexual